Приточно-витяжна установка Mitsubishi Electric VL-50SR2-ER
Вентиляція будівель і приміщень може призвести до чималих тепловтрат. Приточно підтяжна установка Lossnay (Лосней) дає змогу утилізувати до 70% енергії, що витрачається на охолодження або нагрівання повітря в приміщеннях. Системи Lossnay не тільки знижують операційні витрати на електроенергію, але й дають змогу знизити вартість обладнання до 30% завдяки встановленню менш потужних моделей.
Вентиляційне встановлення Lossnay утилізує явну та приховану теплоту повітря, тобто майже вирівнює не тільки температуру приточного та витяжного повітря, але й його вологотримання. Завдяки використанню спеціального матеріалу рекуператора приточкове повітря охолоджується й осушується влітку, а також нагрівається і зволожується взимку завдяки витяжному повітря. Матеріал рекуператора має вибіркову проникність до різних газів, що забезпечує вільне проходження водяної пари та перешкоджає проникненню забруднювальних речовин (вуглекислий газ, аміак) через стінки теплообмінника.
Для підтримки здорового мікроклімату у квартирі треба продумати систему припливної вентиляції. Ефективний, з погляду вартості, комфорту, надійності та енергоощадження, є приточно-витяжним встановленням Lossnay.
У установках Lossnay встановлений запатентований компанією Mitsubishi Electric рекуператор, де припливне та витяжне повітря обмінюється теплотою і вологою. Взимку повітря, що подається в кімнату, підігрівається і зволожується теплим повітрям, який видаляється з кімнати. Влітку, навпаки, повітря, що подається, частково охолоджується й осушується. Це не тільки знижує споживання енергії, але й покращує самопочуття.
У встановленні Lossnay немає рухомих частин, крім вентилятора, тому вона потребує лише нескладного обслуговування — чищення фільтра та теплообмінника.
- Моделі VL-50 встановлюються на стіні: горизонтально або вертикально.
- Повітря подається і видаляється через один отвір у стіні діаметром 120 мм.
- Витрата повітря може регулюватися (високий і низький).
- Вбудована заслінка, яка перекриває припливний канал (режим «Тільки витяжка») або обидва канали, якщо на вулиці занадто холодно.
- У комплекті з приладами VL-50 постачаються аксесуари для монтажу.
Керування
Модель «VL-50S2-E» — вбудований шнуровий вимикач і перемикач швидкості
Модель «VL-50ES2-E» — дротовий вимикач (ВМИК/ВИМИК) і перемикач (ВИХИЙ/НІЗКИЙ витрата повітря) сторонніх виробників
Модель «VL-50SR2-E» — бездротовий ІЧ-пульт у комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Висота | 168 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип камери | IP |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (ТВЛ) | 1.3 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | True |
| Наявність ІЧ-підсвічування | True |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Форм-фактор | Купольний |
- Ціна: 25 400 ₴






