Приточно-витяжна установка Mitsubishi Electric VL-100EU5-ER
Для підтримки здорового мікроклімату у квартирі треба продумати систему припливної вентиляції. Ефективний, з погляду вартості, комфорту, надійності та енергоощадження, є приточно-витяжним встановленням Lossnay.
У установках Lossnay вбудований запатентований компанією Mitsubishi Electric рекуператор, де припливне та витяжне повітря обмінюється теплотою і вологою. Взимку повітря, що подається в кімнату, підігрівається і зволожується теплим повітрям, який видаляється з кімнати. Влітку, навпаки, повітря, що подається, частково охолоджується й осушується. Це не тільки знижує споживання енергії, але й покращує самопочуття.
У встановленні Lossnay немає рухомих частин, крім вентилятора, тому вона потребує лише нескладного обслуговування — чищення фільтра та теплообмінника.
- Модель VL-100EU5-E встановлюються на стіні горизонтально.
- Повітря подається і видаляється через два отвори в стіні діаметром 85-90 мм.
- Витрата повітря може регулюватися (високий і низький).
- У комплекті з приладом VL-100EU5-E постачаються аксесуари для монтажу.
Керування
Для керування вентиляцією VL-100EU5-E застосовуються вимикач (ВМИК/ВИМИКЛ) і перемикач (ВИСОКА/НІЗКАЮ швидкість вентилятора) сторонніх виробників.
Діапазон температур зовнішнього повітря:
-10 … +40°C.
Прилад зберігає працездатність і за нижчої температури зовнішнього повітря, якщо використовується для вентиляції звичайних житлових приміщень. Водночас не допускається застосування зволожувачів повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 6.5 кг |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Висота | 168 мм |
- Ціна: 26 900 ₴





