Кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA
Переваги конструкції Toshiba Seiya RAS-B24TKVG-UA/RAS-B24TAVG-UA
Ціна Toshiba Seiya RAS-B24TKVG-UA/RAS-B24TAVG-UA обґрунтована такими чинниками: Пристрій виготовлений з екологічних високоякісних матеріалів. У системі використовується холодоагент нового покоління R32, він не руйнує озоновий шар Землі й енергоефективний.
Інверторне керування електромотором дає змогу знизити експлуатаційні витрати, продовжити термін експлуатації завдяки нівелюванню несприятливого впливу пускових струмів і точніше підтримувати цільові температурні показники. Вбудований таймер. Захист від перевантажень — 3-хвилинна затримка між запусками. Управление и монтаж Toshiba Seiya RAS-B24TKVG-UA/RAS-B24TAVG-UA Вбудований Wi-fi модуль дає змогу керувати мікрокліматом у приміщенні через інтернет. Також змінювати режими та параметри можна, використовуючи пульт ДК:
Охолодження й осушення повітря, вентиляція й обігрівання. ECO режим — температура регулюється автоматично з мінімальними перепадами, що сприяє зниженню енергоспоживання. Автоматичний режим — підтримка параметрів, запрограмованих на заводі з урахуванням кліматичних особливостей регіону, для якого призначена система. Hi-power — вентилятор у внутрішньому блоці працює на максимальній швидкості для виходу на цільові показники в максимально короткий проміжок часу. FAN — можливість ступенево регулювати швидкість роботи вентиляторів. Нічний режим — знижується рівень шуму, система підтримує максимально комфортні умови для сну автоматично.
Функція регулювання положення жалюзі з можливістю фіксації для оптимального розподілу потоків повітря. Очищення повітряних фільтрів рекомендується в міру забруднення, але не рідше ніж 1 раз на 2 тижні. Після тривалого простою обладнання перед його запуском проведіть ревізію обох блоків, сполучних елементів та електропроводки.
Якщо у вас залишилися питання, задайте їх нашим експертам, дізнайтеся їх думки про Toshiba Seiya RAS-B24TKVG-UA/RAS-B24TAVG-UA. Для купівлі кліматичної техніки заповніть форму на сайті або зателефонуйте по телефону: 063-735-95-34.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 65 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 6500 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7000 Вт |
| Потужність охолодження | 6500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2250 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2250 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 320 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1050 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 250 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 550 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
- Ціна: 62 999 ₴








