Кондиціонер GREE GWH24QE-K3DNB6G Wi-Fi
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер з інверторним компресором GWH24QF-K3DNB6G — найпотужніша модель спліт системи із серії SMART. Відмітною рисою всієї лінійки став сучасний дизайн корпусу з білою світлодіодною індикацією й можливість віддаленого керування параметрами та функціями кондиціонера за допомогою смартфона. Інверторний кондиціонер із високою продуктивністю працює на охолодження за зовнішньої температури до +43 °C і в режимі «Обігрів» навіть за сильних морозів до -20 °C. Для фільтрації й очищення повітря, що надходить, передбачений не тільки стандартний електростатичний фільтри для боротьби з пилом. Спліт система GWH24QF-K3DNB6G обладнана унікальною технологією іонізації — функція COLD PLAZMA знищує бактерії, алергени та видаляє запахи. Рекомендуємо купити цю модель кондиціонера для монтажу в приватному будинку, офісі, готельних номерах, для невеликих залів кафе та ресторанів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 67 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7250 Вт |
| Потужність охолодження | 6700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Плазмовий фільтр, Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1875 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1945 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 325 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1078 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 246 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 17 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 963 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інвертора | до 70 м. |
- Ціна: 61 400 ₴





