Кондиціонер GREE GWH12AAB-K3DNA5A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонери серії Bora Inverter є чудовим рішенням для тих, хто хоче придбати повноцінний інверторний кондиціонер, не переплачуючи водночас. Модель GWH12AAB-K3DNA5A призначена для обігрівання й охолодження приміщень площею до 35 кв. м. Діапазон робочих температур у дванадцятий моделі досить широкий (від -15 до +43 °C на охолодження і від -15 до +24 °C на обігріві). Наявність генератора «холодна плазма» й електростатичного фільтра дає можливість підтримувати чистоту повітря в приміщенні. Крім того, в цій моделі є всі необхідні функції, щоб зробити її використання комфортним для користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Потужність охолодження | 3200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Плазмовий фільтр |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 997 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 942 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 773 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 848 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інвертора | до 35 м. |
- Ціна: 30 320 ₴




