Кондиціонер GREE GWH09ACA-K3NNA1A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2017 року Gree представила нову серію побутових неінверторних кондиціонерів. Удосконалена система багатоступеневої фільтрації та сучасний дизайн внутрішнього блока, безумовно, стали основною відмінністю всієї серії Fairy. Кондиціонер «дів'ятка» — оптимальне рішення для квартири та невеликого офісу площею від 20 до 27 кв. м.
Теплий старт для запобігання потраплянню потоку холодного повітря під час запуску кондиціонера, прискорене нагрівання або охолодження повітря в режимі «Турбо», бездоганно тиха робота в режимі «Сон» — такі функції повною мірою зможуть оцінити користувачі, вибравши модель GWH09ACA-K3NNA1A із серії FAIRY.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 470 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2650 Вт |
| Потужність охолодження | 2550 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Плазмовий фільтр, Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 794 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 734 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 256 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 744 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 428 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інвертора | до 25м. |
- Ціна: 18 080 ₴





