Кондиціонер GREE GWH28AAE-K3NNA1A
Кондиціонер GWH28AAE-K3NNA2A з індексом 28 у маркуванні моделі — максимально продуктивна та функціональна спліт-система в серії Bora для кондиціонування великих за площею житлових та офісних приміщень. Цей кондиціонер без інвертора можна встановлювати в ресторанах і кафе, в адмінздалях і спортивних клубах — він чудово впорається з охолодженням і обігрівом на площі від 70 кв. метрів і більше. Захист від обдування холодним повітрям у режимі обігріву та захист зовнішнього блока від обмерзання, система самодіагностики та самоочищення, тиха робота та економія електроенергії в режимі «Сон» або інтенсивне нагрівання/охолодження в режимі «Турбо» — все спрямовано на безперебійну роботу та комфорт користувача.
На сьогодні модель GWH28AAE-K3NNA2A є найпотужнішим побутовим настінним кондиціонером без інвертора в асортименті Gree.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 80 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 28000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 8500 Вт |
| Потужність охолодження | 8000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2846 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2647 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 325 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1080 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 245 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 17 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 965 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інвертора | до 70 м. |
- Ціна: 49 240 ₴





