Кондиціонер GREE GWH12AAB-K3NNA2A
Модельний ряд кондиціонерів Gree 2016 року поповнився серією Bora. Побутові неінверторні спліт-системи стали логічним продовженням в асортименті бренда. Модель GWP12AAB-K3NNA2A з індексом 12 розрахована на роботу в приміщеннях площею до 36 кв.м. У режимі «Обігрівання» робота кондиціонера можлива за морозів до -7 °C.
Зручний і компактний внутрішній блок вирізняється сучасним дизайном і дивовижно тихою роботою в будь-якому з обраних режимів. Основною відмінністю спліт-системи Gree GWP12AAB-K3NNA2A від кондиціонерів Gree попередніх серій став не тільки оновлений дизайн корпусу з інформаційною панеллю у формі золотистої смуги. Важливою перевагою стала й вдосконалена багатоступенева система фільтрації та наявність вугільного фільтра для очищення повітря, що надходить від диму, неприємних запахів і формальдегідів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потужність охолодження | 3250 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1012 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 941 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 773 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 540 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 776 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
- Ціна: 20 600 ₴





