Кондиціонер NC clima Stonehenge NCI24EHSIw1eu/NCO24EHSIw1eu
Фахівець серед інверторів
Побутова новинка 2024 року — інвертор нового покоління - серія спліт систем Stonehenge. Варто зазначити, що даний виріб - повноцінний продукт здатний регулювати темпрературу повітря у приміщенні круглорічно. Загалом,кондиціонер , прийнято вважати допоміжним варіантом з періодичним використанням. Із Stonehenge ситуація зовсім інша.
Побутовий тепловий насос
Дана лінійка випущена як професійний, побутовий, настінний тепловий насос, що може бути використаний, як основний елемент обігріву та охолодження у діапазоні робочої температури - Охолодження від -15°С до +50°С/Обігрів від -30°С до 24°С. Така можливість обігріву, як правило, досягається за допомогою додаткового підігріву зовнішього блоку. Проте дана система оптимізована, працює за принципом теплового насосу та не потребує додаткового зимового комплекту.
Вмикай-вимикай-налаштовуй - Wi-Fi
Серія побутових кондиціонерів Stonehenge має можливість підключення модуля. А це значить, що для повноцінної його роботи та дистанційного управління системою потрібно: модуль, встановити додаток NetHome Plus на гаджет (ОС Android/iOS) та налаштувати згідно інструкції.
Багаторівнева обробка повітря
Професійний очисник повітря вже вбудовано у спліт систему:
- Іонізація (Fresh);
- High density filter;
- Cold-catalyst filter;
- Silver ion filter;
- BIO filter.
Вбудована інтелектуальна система
Без перебільшення, виступає як повноцінний прилад для обробки мікроклімату приміщення будь-якого типу та площі. Вбудована інтелектуальна система зводить до мінімуму втручання людини в процес налаштування та саму роботу:
- Датчики вимірювання та відслідковування середовища;
- Система інтелектуального захисту від холодного повітря;
- Система інтелектуального видалення пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7771 Вт |
| Потужність охолодження | 7331 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1700 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1900 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 370 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1140 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 275 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 20 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 810 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 946 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 410 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 53 кг |
- Ціна: 64 999 ₴










