Кондиціонер NC clima Liverpool NCI24EHLIw1eu/NCO24EHLIw1eu
Дизайнерська новинка від англійського бренду NC clima представлена у 2023 році - кондиціонер серія Liverpool NCI24EHLIw1eu/NCO24EHLIw1eu.
Унікальний та витриманий дизайн від NC clima
Чорний, глянцевий колір внутрішнього блоку спліт системи NC clima Liverpool NCI24EHLIw1eu/NCO24EHLIw1eu підкреслить сучасний інтер'єр квартири, офісу, приватного будинку або будь-якого іншого приміщення. Створить комфортні умови клімату в комбінації з інноваційними функціями.
Віддалений контроль - Wi-Fi ready
Традиційно, як і в будь-якій побутовій спліт системі NC clima в серії Liverpool присутня опція керування через мережу інтернет. Для використання цієї функції достатньо встановити спеціальний модуль (до комплекту не входить) і завантажити додаток "NetHome Plus" на свій гаджет.
Вбудована іонізація повітря
Шляхом вбудованого блоку іонізації, спліт-система серії Liverpool NCI/NCO24EHLIw1eu ефективно очищує та дезінфікує повітря в приміщенні, що значно поліпшує мікроклімат, освіжаючи та, паралельно, видаляючи шкідливі компоненти (віруси, бактерії, алергени).
Підігрів зовнішнього блоку
Під час сильних морозів взимку, побутовий кондиціонер NCI/NCO24EHLIw1eu здатний повноцінно обігріти приміщення площею до 70метрів квадратних. Така здібність досягнута вбудованим "зимовим комплектом" (підігрів зовнішнього блоку).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7323 Вт |
| Потужність охолодження | 7030 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2190 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2030 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 336 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1083 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 244 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
- Ціна: 54 999 ₴









