Кондиціонер Bergen Fjord BEI18FRD/BEO18FRD
Інверторна спліт-система побутового типу BEI18FRD/BEO18FRD (1 внутрішній + 1 зовнішній блок) виготовлена в класичному стилі, має білий колір і глянсове покриття. Традиційний, простий варіант кондиціонера з доступним цінником і ключовим набором опцій.
Побутовий кондиціонер BEI18FRD/BEO18FRD серії Fjord підтримує стандартний набір опцій у формі: охолодження/обогрівання/вентиляції/осушення, що дає змогу використовувати систему цілий рік.
Додатковою перевагою стане вбудований фільтр грубого чищення, який затримає пил і важчі частинки, а режим турбо для досягнення миттєвого результату.
Система BEI18FRD/BEO18FRD обладнана інверторним компресором від світових виробників кліматичного обладнання — Toshiba. Такі двигуни споживають мінімальну кількість ресурсів, працюють тихо та з максимальною точністю підтримують заданий параметр. Працює в режимі обігріву до -15 °C зовнішньої температури.
Виробником передбачена базова система безпеки, що контролює й запобігає можливим несправності: Гідрофільна (антикорозійна) покриття забезпечить захист від розвитку іржі та руйнування; самоочищення регулює забруднення кондиціонера BEI18FRD/BEO18FRD і запускає процес чищення в автоматичному режимі, а автоматичний перезапуск вбереже кондиціонер від наслідків незапланованих вимкнень електромережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bergen |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5569 Вт |
| Потужність охолодження | 5275 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1555 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1523 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 302 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 957 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 213 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 33 кг |
- Ціна: 31 999 ₴








