Кондиціонер LG DualCool Special PC24SQ
ОписКондиціонер спліт-система LG DualCool Special PC PC24SQ
Кондиціонер спліт-система LG DualCool Special PC PC24SQ інверторного типу забезпечить максимально продуктивну вентиляцію повітря. Модель оснащена корисними функціями для поліпшення і стабілізації мікроклімату, а також якості експлуатації приладу. Рекомендуємо купити кондиціонер спліт-систему LG DualCool Special PC PC24SQ кожному, хто хоче створити сприятливий клімат у приватному будинку, квартирі або офісному приміщенні.
Кондиціонер спліт-система LG DualCool Special PC PC24SQ: європейська збірка і сучасні технології
Корпус приладу і теплообмінник захищені спеціальним Gold Fin, проти появи корозії, тому ціна кондиціонера спліт-система LG DualCool Special PC PC24SQ цілком логічна. Крім цього виріб оснащено:
- пультом ДУ з датчиком GYRO і підсвічуванням;
- антиалергенним фільтром із сертифікатом BAF;
- вишуканим, універсальним дизайном.
Також управління пристроєм можливе через додаток LG Smart ThinQ, завдяки чому моніторинг і налаштування режимів можливе за допомогою голосових команд і дистанційно. Починаючи з 17.04.2026 ви можете стати володарем сучасної техніки.
Зниження енерговитрат з DUAL Inverter CompressorЗапатентована технологія від LG допоможе знизити витрати та заощадити електроенергію до 70 %. Завдяки компресору з подвійним інвертором і 4-рівневим споживанням, відбувається більш ефективне охолодження. Інверторна система витримує коливання напруги, дає змогу подовжити термін служби, прискорити робочий процес і зробити його тихішим (рівень вібрації знижено на 40 %), що за відгуками особливо важливо.
Бездоганний комфорт з кондиціонером спліт-системою LG DualCool Special PC PC24SQ
Для обладнання за 53 999 грн передбачено кілька практичних режимів:
- Jet Cool - прискорений процес на максимальній швидкості для досягнення необхідних показників.
- Comfort Air - запам'ятовування параметрів положення жалюзі для охолодження і підігріву.
- FAN SPEED - плавне налаштування швидкості обертання вентилятора.
Також Технологія Smart Diagnosis допомагає проаналізувати стан системи та дати опис неполадок у застосунку на смартфоні. Для максимального комфорту передбачено: автоматичний перезапуск, вбудований таймер і автоматичний режим, за якого система самостійно визначає оптимальну температуру. З урахуванням характеристик, функція «комфортний сон» знижує рівень шуму і силу повітряного потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 8640 Вт |
| Потужність охолодження | 7420 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2230 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2160 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 345 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 998 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 650 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 870 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
- Ціна: 53 999 ₴










