Кондиціонер LG DualCool Special S24EQ
ОписКондиціонер спліт-система LG DualCool Special EQ S24EQ
Кондиціонер спліт-система LG DualCool Special EQ S24EQ призначений для створення комфортного мікроклімату в житлових приміщеннях. Це ідеальна комбінація продуктивності та естетичного дизайну. Купити кондиціонер спліт-систему LG DualCool Special EQ S24EQ варто тим, хто цінує комфорт і економію.
Конструктивні переваги спліт-системи LG DualCool Special EQ S24EQ
Ключовими особливостями пристрою за 50 499 грн стають:
- Інверторний компресор Dual Inverter. Завдяки йому повітря охолоджується швидше, а кондиціонер тихіше працює і довше служить.
- Технологія Gold Fin™ ефективно захищає теплообмінник від корозії. Це гарантує тривалий термін служби системи.
- Похилі лопаті вентилятора і привід BLDC мінімізують шум, забезпечуючи стабільне функціонування обладнання.
За фото можна оцінити стильний дизайн пристрою з вигнутими лініями корпусу, що дає змогу легко вписати внутрішній блок у різні інтер'єри. Прихований дисплей має підсвічування, яскравість якого регулюється.
Завжди чисте повітряЦіна кондиціонера спліт-системи LG DualCool Special EQ S24EQ компенсується відмінною системою фільтрації повітря. Фільтр попереднього очищення утримує великі частинки пилу, а антиалергенний елемент фільтрації ⎯ зменшує кількість алергенів. Сертифікація BAF підтверджує, що фільтр видаляє такі шкідливі речовини, як кліщі, грибки та цвіль. Автоматичне внутрішнє очищення, осушує будь-яку вологу всередині кондиціонера для постійної підтримки чистоти.
Кондиціонер LG DualCool Special EQ S24EQ: переваги вибору
Управління пристроєм з асортименту товарів ВЕНКОН відбувається за допомогою пульта ДУ. Для зручності користувача він має екран і підсвічування клавіш. Зрозумілий інтерфейс забезпечують написи та піктограми.
Функції для комфортної експлуатаціїУ запропонованому до продажу кондиціонері спліт-системи LG DualCool Special EQ S24EQ є можливість вибору наступних режимів:
- JET MODEL ⎯ мегашвидке досягнення потрібної температури в кімнаті;
- FAN SPEED ⎯ регулювання швидкості обертання вентилятора;
- COMFORT AIR ⎯ зміна положення жалюзі;
- SLEEP ⎯ оптимальний нічний режим;
- TIMER 24⎯ добовий таймер увімкнення/вимкнення.
Active Energy Control дозволяє виставляти витрату енергії самостійно. Контролювати споживання електрики можна за допомогою 4 рівнів потужності кондиціонера ⎯ на 100 %, 80 %, 60 % і 40 %. У характеристиках заявлено, що модель має розумну діагностику і захист від перегріву, що запобігає ламання обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 74 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 8600 Вт |
| Потужність охолодження | 7400 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2230 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2160 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 345 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 998 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 650 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 870 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
- Ціна: 50 499 ₴









