Кондиціонер LG DualCool Special S18EQ
ОписКондиціонер спліт-система LG DualCool Special EQ S18EQ
Кондиціонер спліт-система LG DualCool Special EQ S18EQ ⎯ тихий пристрій, розрахований на роботу в приміщеннях середніх площ. Купити кондиціонер спліт-систему LG DualCool Special EQ S18EQ вигідно, оскільки він дозволяє скорочувати витрати на електрику і витримує перепади напруги.
Ключові особливості виконання кондиціонера LG DualCool Special EQ S18EQ
Модель за 41 699 грн виділяється мінімалістичним дизайном, який буде гармонійно виглядати в різних інтер'єрах. Фільтр попереднього очищення утримує великі частинки, а антиалергенний фільтрувальний елемент ⎯ знижує кількість алергенів у повітрі. Конструкція лопатей вентилятора забезпечує малошумну роботу пристрою, порівнянну з шелестом листя.
Антикорозійне покриття Gold Fin захищає теплообмінник від корозії, збільшуючи експлуатаційний термін системи. Автоочищення теплообмінника осушує вологу на внутрішніх компонентах, щоб кондиціонер завжди залишався чистим. На фото помітно прихований дисплей, що чітко показує інформацію про роботу системи.
Економія та довговічність із Dual InverterЦіна кондиціонера спліт-системи LG DualCool Special EQ S18EQ ⎯ внесок в інноваційний пристрій з Dual Inverter компресором. Технологія забезпечує високу продуктивність при зниженому споживанні електроенергії. 10-річна гарантія від виробника підтверджує високу ефективність протягом усього терміну служби.
Комфортна експлуатація спліт-системи LG DualCool Special EQ S18EQ
Системою від бренду LG керують за допомогою пульта ДУ, що входить до комплектації. Налаштування роботи задаються клавішами, позначеними англійськими літерами, символами або значками. На екрані пульта висвічуються піктограми, які вказують на режими роботи обладнання.
Широкий функціоналЗгідно з інструкцією, клавішами на пульті можна задавати такі режими роботи:
- JET MODEL ⎯ швидке охолодження або обігрів кімнати.
- FAN SPEED ⎯ налаштування швидкості вентилятора
- COMFORT AIR ⎯ корекція розподілу повітря по кімнаті.
- SLEEP ⎯ комфортний нічний режим.
- TIMER 24 ⎯ програмування роботи пристрою на добу.
Active Energy Control дозволяє моніторити споживання енергії, відповідно до кількості людей у приміщенні. Користувач може сам вибирати продуктивність кондиціонера з каталогу ВЕНКОН, без необхідності залучення всієї потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1100 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6400 Вт |
| Потужність охолодження | 5500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1610 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1560 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 345 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 998 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 545 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 770 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 288 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
- Ціна: 41 699 ₴









