Кондиціонер LG DualCool Special S12EQ
ОписКондиціонер спліт-система LG DualCool Special EQ S12EQ
Інверторний кондиціонер спліт-система LG DualCool Special EQ S12EQ ⎯ енергоефективний пристрій, який створить чудові кліматичні умови у квартирі, будинку або офісі. Вирішивши купити кондиціонер спліт-систему LG DualCool Special EQ S12EQ, користувачі зможуть насолоджуватися комфортом без зайвих витрат.
Ключові переваги конструкції спліт-системи LG DualCool Special EQ S12EQ
Спліт-система за 25 999 грн створена з урахуванням інноваційних рішень, що забезпечують його ефективну тривалу роботу:
- особлива конструкція лопатей вентилятора усуває зайвий шум;
- повітряні заслінки внутрішнього блоку можна регулювати, щоб потік повітря не потрапляв на людей у приміщенні;
- EZ-фільтр дає можливість для полегшеної експлуатації;
- запатентована технологія Gold Fin ефективно захищає теплообмінник від корозії, що гарантує тривалий «термін життя» кондиціонера.
На фото можна помітити прихований дисплей. Його яскравість можна регулювати, що актуально для нічного часу доби.
Подвійний інвертор для ефективності та економіїЦіна кондиціонера спліт-системи LG DualCool Special EQ S12EQ в перспективі окупитися наявністю Dual Inverter компресора. Завдяки йому обладнання підтримує оптимальну температуру повітря та економить електроенергію. Інверторний компресор може працювати на високих швидкостях для швидкого досягнення комфортних температурних показників.
У чому вигоди вибору кондиціонера LG DualCool Special EQ S12EQ?
Модель з каталогу ВЕНКОН має зручне дистанційне керування. Всі налаштування і режими задаються за допомогою пульта ДУ, що працює на 2 батарейках.
Практичні можливостіЗа допомогою кнопок управління на пульті запропонованого до продажу кондиціонера спліт-системи LG DualCool Special EQ S12EQ можна виставити такі параметри:
- MODE ⎯ вибір оптимального режиму.
- JET MODEL ⎯ нагрівання або охолодження приміщення за лічені хвилини.
- FAN SPEED ⎯ регулювання швидкості вентилятора.
- TIMER 24 ⎯ встановлення часу увімкнення та вимкнення кондиціонера.
За відгуками, Active Energy Control дає можливість контролювати енергоспоживання. Користувач може регулювати потужність роботи пристрою і виставляти витрату електроенергії на 80 %, 60 % і 40 %. Самодіагностика відстежує помилки та відхилення в роботі системи, швидко сповіщаючи про це споживачів. Автоматичний перезапуск увімкне пристрій з колишніми налаштуваннями після раптового зникнення живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5100 Вт |
| Потужність охолодження | 4040 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1080 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1050 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 308 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 189 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 717 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 25 999 ₴









