Кондиціонер LG DualCool Special S09EQ
ОписКондиціонер спліт-система LG DualCool Special EQ S09EQ
Кондиціонер спліт-система LG DualCool Special EQ S09EQ ⎯ потужне та ефективне кліматичне обладнання. Модель працює дуже тихо, тому її можна використовувати в приміщеннях з підвищеними вимогами до шуму. Варто купити кондиціонер спліт-систему LG DualCool Special EQ S09EQ для створення комфортного мікроклімату у вашому домі чи офісі.
Естетичне та енергоефективне виконання спліт-системи LG DualCool Special EQ S09EQ
Модель за 24 499 грн має лаконічний дизайн, який легко інтегрувати в будь-який інтер'єр. Широкий фільтр легко знімається і миється. Прихований LED-дисплей має можливість налаштування яскравості. Завдяки запатентованій технології Gold Fin теплообмінник захищений від корозії, а автоочищення видаляє залишкову вологу з внутрішніх порожнин. Це гарантує тривалий термін роботи обладнання та постійне забезпечення тільки чистим повітрям.
Продуктивна та економічна робота з DUAL InverterКупуючи модель в магазині ВЕНКОН, споживачі стануть володарями кондиціонера з інверторним компресором DUAL Inverter. Використання технології знижує шум робочого пристрою і підтримку оптимальної температури в приміщенні. Завдяки інверторній методиці економиться більше електроенергії, а також створюється комфортний повітряний потік.
Корисні можливості кондиціонера LG DualCool Special EQ S09EQ
Керувати системою від бренду LG дуже просто. Для цього в комплектації передбачений пульт ДУ з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Він працює від 2 пальчикових батарейок.
Розширений функціоналЦіна кондиціонера спліт-системи LG DualCool Special EQ S09EQ ⎯ незначна плата за його функціонал. Налаштування задаються клавішами, позначеними написами:
- MODE ⎯ вибір режиму: охолодження, обігрів, осушення, автоматичний або вентилятор.
- JET MODEL ⎯ швидке охолодження або нагрівання приміщення.
- FAN SPEED ⎯ регулювання частоти обертання вентилятора.
- TIMER 24 ⎯ увімкнення/вимкнення пристрою за певним часом доби.
Згідно з інструкцією, Active Energy Control вмикає функцію керування енергоспоживанням. Залежно від кількості людей у кімнаті є можливість вибрати продуктивність пристрою, що дає змогу економити електроенергію. Розумна діагностика самостійно визначає будь-яку несправність кондиціонера. Автоматичний перезапуск після збою живлення активує обладнання з попередніми налаштуваннями. Також є можливість керувати напрямком потоку повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4100 Вт |
| Потужність охолодження | 3700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 650 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 308 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 189 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 717 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 24 499 ₴









