Кондиціонер LG AI Air Deluxe H24S1D
ОписКондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H24S1D
Кондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H24S1D вважається традиційним обладнанням, що складається з двох блоків. Один встановлюється зовні, інший ― всередині. Техніка широко використовується для нагрівання та охолодження приміщень середньої площі. Спліт-система, представлена в каталозі ВЕНКОН, просто монтується, легко обслуговується і в роботі показує себе тільки з найкращого боку.
Режими роботи кондиціонера спліт-системи LG AI Air Deluxe H24S1D
Кондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H24S1D ― відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт, зручність і високі технології. Кліматична техніка здатна працювати в декількох режимах: охолодження, обігрів, вентиляція та осушення (допомагає підтримувати комфортний рівень вологості повітря). Сьогодні кондиціонер коштує 57 499 грн. Серед основних його переваг можна назвати такі:
- низький рівень шуму завдяки інноваційній конструкції;
- висока ефективність за низьких витрат електроенергії;
- доступна ціна кондиціонера спліт-системи LG AI Air Deluxe H24S1D;
- функція відкритих вікон ― у разі різкого зниження температури обладнання автоматично переходить у режим енергозберігання;
- Sleep Mode — тихий та енергоефективний нічний режим;
- Freeze Cleaning — функція автоочистки за спеціальною технологією;
- функція Soft Air ― м'який та комфортний повітряний потік без протягів та ризику застудитися;
- технологія Dual Van, завдяки якій повітряні потоки йдуть у двох напрямках, виключаючи виникнення зон з нерівномірною температурою.
Активні продажі кондиціонера спліт-системи LG AI Air Deluxe H24S1D цілком зрозумілі, адже виробник продумав кожну дрібницю. У конструкції передбачено кілька фільтрів очищення повітря: автоочищення, Plasmaster Ionizer++ і фільтр проти алергії.
Особливості кондиціонера спліт-системи LG AI Air Deluxe H24S1DКерування кондиціонером спліт-системою LG AI Air Deluxe H24S1D здійснюється за допомогою простого додатка LG ThinQ, завдяки якому ви можете віддалено контролювати температуру і режими роботи техніки. На смартфон користувача будуть приходити нагадування про своєчасне сервісне обслуговування, рекомендації щодо використання, інформація про виникнення помилок у роботі системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 75 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7500 Вт |
| Потужність охолодження | 6600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2238 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2164 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 307 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 895 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 235 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 650 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 870 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
- Ціна: 57 499 ₴










