Кондиціонер LG AI Air Deluxe H18S1D
ОписКондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H18S1D
Кондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H18S1D ― ергономічна і функціональна техніка, без якої складно обійтися сучасній людині. Він створить комфортний мікроклімат у будь-яку погоду в приміщенні середніх розмірів. Купити кондиціонер спліт-систему LG AI Air Deluxe H18S1D можна для встановлення як у житловому, так і офісному приміщенні. Управління здійснюється за допомогою пульта ДУ.
Широкий функціонал кондиціонера спліт-системи LG AI Air Deluxe H18S1D
Низький рівень шуму, невисоке енергоспоживання, безперебійна робота, доступна ціна кондиціонера спліт-системи LG AI Air Deluxe H18S1D ― якості, які забезпечує інноваційна технологія в системі кондиціонування ― подвійний інверторний компресор. Обладнання виконує такі функції:
- Soft Air ― дозволяє змінювати напрямок потоку і виставити температуру, комфортну для користувача;
- датчик відкритих вікон ― при різкому зниженні або підвищенні температури в кімнаті, обладнання самостійно переходить в енергозберігаючий режим;
- самоочищення Freeze Cleaning ― теплообмінник внутрішнього модуля спочатку заморожується, потім розморожується, при цьому тала вода видаляє осілі домішки, які можуть стати причиною появи неприємних запахів, після чистки теплообмінник просушується вентилятором;
- тихий нічний режим Sleep Mode;
- самодіагностика ― номер помилки виводиться на LED-дисплей;
- таймер на 24 години ― функція, що дає змогу запрограмувати кондиціонер на автоматичне вимикання та увімкнення в заданий час доби.
Модель, представлена в каталозі ВЕНКОН, працює в 4-х режимах: вентиляція, осушення, охолодження та обігрів. Функція підсушування забезпечує видалення зайвої вологості в повітрі, що дає змогу запобігти виникненню грибка і цвілі в приміщенні. Виробником також передбачено наявність нічного режиму, завдяки якому температура автоматично регулюється протягом відпочинку. Сьогодні кондиціонер коштує 49 599 грн.
Особливості кондиціонера спліт-системиКонтролювати роботу обладнання можна віддалено за допомогою фірмового додатка LG ThinQ. Пристрій оснащений фільтром попереднього очищення Plasmaster Ionizer++ (прибирає більшу частину пилу) і антиалергенного фільтра (видаляє алергени з повітря). Цю особливість гідно оцінять алергіки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1000 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5800 Вт |
| Потужність охолодження | 5000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1560 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1545 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 307 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 895 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 235 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 545 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 770 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 288 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
- Ціна: 49 599 ₴










