Кондиціонер LG AI Air Deluxe H12S1D
ОписКондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H12S1D
Кондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H12S1D - кліматичний пристрій, який м'яко, без протягів подає повітря, підтримує оптимальний рівень вологості. Модель підходить для застосування в житлових і офісних будівлях. Варто купити кондиціонер спліт-систему LG AI Air Deluxe H12S1D, щоб забезпечити комфортний мікроклімат у приміщенні.
Особливості пристрою кондиціонера LG AI Air Deluxe H12S1D
Модель оснащена подвійними жалюзями, які оптимально регулюють повітряний потік. Повітря подається в чотирьох напрямках - вгору/вниз, вліво/вправо, що за відгуками гарантує ідеальний комфорт перебування в кімнаті. Ціна кондиціонера спліт-системи LG AI Air Deluxe H12S1D обумовлена наявністю фільтра попереднього очищення (прибирає великі частки пилу) і антиалергенного фільтра (видаляє алергени).
Ідеальна чистота всерединіДля очищення компонентів у важкодоступних місцях застосовується інноваційний метод. Теплообмінник внутрішнього модуля виробу за 44 499 грн спочатку заморожується, потім розморожується. При цьому тала вода видаляє осілі домішки, які можуть стати причиною появи неприємних запахів. Після очищення вентилятор просушує теплообмінник.
Універсальні можливості спліт-системи LG AI Air Deluxe H12S1D
Для управління кондиціонером передбачений ДУ пульт. Контроль за роботою пристрою з каталогу на сайті vencon.ua можна проводити віддалено, за допомогою смартфона з фірмовим додатком LG ThinQ. Інтелектуальна розробка Air Care System забезпечує ефективну фільтрацію повітря з іонізацією та автоматичним очищенням приладу.
Багатоаспектний функціональний набір- Soft Air. Надає можливість змінювати напрямок потоку і температуру відповідно до уподобань користувача.
- Датчик відкритих вікон. При швидкому зниженні або підвищенні температури в кімнаті запропонований до продажу кондиціонер спліт-системи LG AI Air Deluxe H12S1D переходить на роботу в енергозберігаючому форматі.
- Dual Inverter Compressor. Забезпечує безшумну роботу, швидкий обігрів і охолодження.
Кондиціонер здійснює контроль вологості повітря. Виходячи з отриманих даних, робота пристрою коригується для підтримки нормальної вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4000 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 920 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 890 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 307 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 895 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 235 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 717 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 44 499 ₴










