Кондиціонер LG AI Air Deluxe H09S1D
ОписКондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H09S1D
Кондиціонер спліт-система LG AI Air Deluxe H09S1D створює відмінну циркуляцію повітря і рівномірний розподіл температури, адаптовані до потреб користувачів. Вирішивши купити кондиціонер спліт-систему LG AI Air Deluxe H09S1D, ви заощадите на платежах за електрику і створите затишний мікроклімат у будинку, квартирі або офісі.
Удосконалене компонування кондиціонера LG AI Air Deluxe H09S1D
Мінімалістичний дизайн із прихованим екраном дає змогу інтегрувати пристрій за 39 999 грн у будь-які стилістичні концепти. До переваг конструкції зараховують:
- Двосторонні жалюзі Dual Vane, що надають максимально комфортний повітряний потік.
- Датчик виявлення відкритого вікна. Він перемкне систему на енергоощадний режим для уникнення зайвих витрат за електроенергію.
- Покриття Gold Fin™, яке захищає теплообмінник від корозії та передчасного зносу.
Згідно з інструкцією, автоматичне очищення внутрішніх вентиляторів UV nano усуває 99,9% бактерій. Це забезпечує ідеальну чистоту повітря, що постачається.
Довговічна економічна робота з DUAL Inverter CompressorОснащення системи з каталогу ВЕНКОН компресором DUAL Inverter Compressor підвищує ефективність і довговічність її експлуатації. Кондиціонер швидше охолоджує і нагріває повітря, що сприяє меншому енергоспоживанню. Завдяки такому компресору пристрій працює тихо, тому його можна встановлювати в спальнях і дитячих кімнатах.
У чому переваги спліт-системи LG AI Air Deluxe H09S1D
Ціна кондиціонера спліт-системи LG AI Air Deluxe H09S1D охоплює управління пультом ДУ або налаштування параметрів за допомогою смартфона. Встановивши додаток LG ThinQ, легко задавати режими роботи та контролювати споживання електроенергії. Інтелектуальне енергозбереження автоматично налаштовує роботу так, щоб не перевищувати встановлений ліміт.
Спектр можливостейПристрій від бренду LG може працювати в таких режимах:
- Fan Speed ⎯ налаштування швидкості вентилятора;
- Soft Air ⎯ охолодження без відчуття протягу;
- Direct/Indirect ⎯ встановлення прямого або непрямого повітропотоку.
Розумна система очищення повітря Air Care включає багатоступеневу фільтрацію, іонізацію і самоочищення внутрішнього блоку. Це усуває з повітряного простору шкідливі віруси та бактерії. Характеристики заявляють про наявність контролю комфортної вологості, який відстежує її рівень і приводить його в норму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3200 Вт |
| Потужність охолодження | 2500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 700 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 555 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 307 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 895 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 235 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 717 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 39 999 ₴










