Кондиціонер LG ArtCool Mirror AC12BK
ОписКондиціонер спліт-система LG ArtCool Mirror AC12BK
Кондиціонер спліт-система LG ArtCool Mirror AC12BK ⎯ ідеальна комбінація функціональності та елегантного зовнішнього вигляду. Модель з Active Energy Control економить електроенергію, не вмикаючи повну потужність без потреби. Купити кондиціонер спліт-систему LG ArtCool Mirror AC12BK можна як дизайнерський предмет інтер'єру, який створить комфортний мікроклімат у приміщенні.
Кондиціонер LG ArtCool Mirror AC12BK ⎯ комбінація краси й практичності
Стильний дизайн пристрою за 42 499 грн ідеально поєднується з будь-яким інтер'єром. Внутрішній блок із дзеркальною лицьовою панеллю підтримує цілісність і естетичність обстановки. Дисплей з підсвічуванням відображає параметри роботи системи.
У характеристиках заявлено, що модель оснащена компресором Dual Inverter. Завдяки йому підвищується продуктивність пристрою, знижується його шум і мінімізується споживання електроенергії. Фірмове покриття Gold Fin™ захищає теплообмінник від згубного впливу корозії, надовго продовжуючи «життя» кондиціонера.
Ідеальне очищення повітряМодель з асортименту ВЕНКОН оснащена високоякісною системою фільтрації. Пре-фільтр затримує великі механічні частинки, а антиалергенний елемент - усуває пилові кліщі, які витають у повітрі. Передбачений іонізатор Ionizer Plus очистить від хвороботворних бактерій, зробивши повітря ідеально чистим.
За що варто вибрати спліт-систему LG ArtCool Mirror AC12BK?
Продаж кондиціонера спліт-системи LG ArtCool Mirror AC12BK відбувається в комплектації з пультом ДУ, яким здійснюється управління. Завдяки наявності Wi-Fi модуля контролювати роботу обладнання можна зі смартфона, встановивши додаток ThinQ. Ви зможете увімкнути кондиціонер заздалегідь і повернутися в комфортне приміщення За умови додавання розумної колонки вам стане доступне голосове керування.
Режими та функціїЦіна кондиціонера спліт-системи LG ArtCool Mirror AC12BK пояснюється його розширеним функціоналом. Крім нагріву, охолодження та осушення, в пристрої передбачені такі можливості:
- Fan Speed ⎯ зміна швидкості вентилятора;
- Comfort Air ⎯ налаштування жалюзі для оптимального повітропотоку;
- Jet Mode ⎯ швидке нагрівання або охолодження приміщення;
- Timer ⎯ активація/відключення пристрою через заданий часовий проміжок;
- Sleep mode ⎯ підтримання комфортної для сну температури.
За інструкцією, розумна діагностика дає змогу перевіряти налаштування і неполадки через смартфон. Захист від перепадів напруги вбереже обладнання від виходу з ладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4500 Вт |
| Потужність охолодження | 4050 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1600 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1400 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 308 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 192 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 483 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 717 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 42 499 ₴









