Кондиціонер LG ArtCool Mirror AC09BK
ОписКондиціонер спліт-система LG ArtCool Mirror AC09BK
Кондиціонер спліт-система LG ArtCool Mirror AC09BK ⎯ високопродуктивна модель зі стильним зовнішнім виглядом. Екологічно безпечний холодоагент R32 знижує витрати на оплату рахунків завдяки ефективному охолодженню. Пропонуємо купити кондиціонер спліт-систему LG ArtCool Mirror AC09BK, яка мінімізує витрати та стане функціональним предметом обстановки.
Компонування спліт-системи LG ArtCool Mirror AC09BK для ефективності та чистого повітря
Модель за 39 999 грн оснащена компресором DUAL Inverter Compressor™. Технологія забезпечує ефективну, безшумну роботу, споживаючи при цьому набагато менше електроенергії. Завдяки DUAL Inverter кондиціонер швидше охолоджує повітря і працює набагато довше. Покриття Gold Fin™ захищає теплообмінник від корозії, продовжуючи його «термін життя». 6-ти ступеневе положення жалюзі максимально точно розподіляє повітря.
Відповідно до характеристик, вбудований іонізатор Plasmaster Ionizer очищає повітря і усуває неприємні запахи. Він прибирає 99 % бактерій всього за 1 год. Антибактеріальний фільтр зменшує кількість алергенів, таких як кліщі домашнього пилу.
Фешенебельний зовнішній виглядЦіна кондиціонера спліт-системи LG ArtCool Mirror AC09BK виражає мегастильний дизайн, завдяки якому виріб стане фішкою інтер'єру. Тонкий, плавно вигнутий корпус елегантно виглядає на стіні. Дзеркальна поверхня передньої панелі відображає навколишнє оточення і виглядає ексклюзивно (див. фото).
Гнучке керування кондиціонером LG ArtCool Mirror AC09BK
Модель з каталогу ВЕНКОН управляється пультом ДУ. Вбудований Wi-Fi модуль і додаток LG Smart ThinQ дозволяють контролювати роботу системи з будь-якої точки світу. За допомогою смартфона на базі платформ Android або iOS ви зможете віддалено налаштовувати і моніторити всі параметри.
Функціональні перевагиЗа допомогою клавіш пульта пристрою від бренду LG користувач може виставляти такі режими:
- Jet Mode ⎯ швидка зміна температури в приміщенні;
- Fan Speed ⎯ регулювання частоти обертання вентилятора;
- Comfort Air ⎯ зміна напрямку повітряного потоку;
- Timer ⎯ автоматичне вмикання/вимикання в заданий час.
Відгуки кажуть, що завдяки Sleep mode кондиціонер не потривожить ваш сон. Автоматичне очищення запобігає скупченню бруду і бактерій на теплообміннику. Активний контроль енергоспоживання дає змогу економити енерговитрати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3700 Вт |
| Потужність охолодження | 3700 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 656 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 308 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 192 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 483 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 717 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 39 999 ₴









