Кондиціонер LG ArtCool Gallery Premium A12GA1
ОписКондиціонер спліт-система LG ArtCool Gallery Premium A12GA1
Кондиціонер спліт-система LG ArtCool Gallery Premium A12GA1 ⎯ пристрій, що являє собою модель-картину. Обладнання з ексклюзивним дизайном внутрішнього блоку створить комфортний мікроклімат у приміщенні. Купити кондиціонер спліт-систему LG ArtCool Gallery Premium A12GA1 варто тим, хто віддає перевагу високій якості в комбінації з неординарними рішеннями.
Продуманість збірки спліт-системи LG ArtCool Gallery Premium A12GA1
Обладнання за 71 499 грн оснащено компресором DUAL Inverter Heat Pump Compressor™. Завдяки йому знижується рівень вібрації та шуми під час роботи. Виробник надає на компресор 10-річну гарантію, що доводить надійність і довговічність кондиціонера.
Приховані повітряні жалюзі виробляють 3-х сторонній обдув для рівномірного охолодження кімнати. Непрямий напрямок повітря створює комфортний потік без протягів і це підтверджують відгуки. У нижній правій частині корпусу є світлодіодний індикатор, який за потреби можна вимикати.
Креативне дизайнерське виконанняЦіна кондиціонера спліт-системи LG ArtCool Gallery Premium A12GA1 виправдана його креативною конструкцією у вигляді картини, що робить його функціональною прикрасою інтер'єру. Внутрішній блок пристрою виконаний у формі стильної квадратної рамки. Ключовою фішкою моделі стає можливість зміни зображень на передній панелі. Ви зможете встановлювати свої улюблені фотографії, постери та картини, які створять індивідуальний стиль кімнати.
Кондиціонер LG ArtCool Gallery Premium A12GA1: комфорт і функціональність
Система з асортименту ВЕНКОН управляється пультом ДУ з функцією покажчика. Є можливість задавати налаштування і відстежувати роботу за допомогою смартфона. Встановивши застосунок LG «ThinQ» ви зможете контролювати вологість, охолодження, енергоспоживання і якість повітря.
Корисний функціоналКрім стандартних функцій, представлений до продажу кондиціонер спліт-система LG ArtCool Gallery Premium A12GA1 працює в таких режимах:
- Sleep ⎯ вимикання пристрою в заданий час, перед сном;
- Ionizer ⎯ іонізація повітря;
- Turbo ⎯ швидке охолодження або нагрівання приміщення;
- Comfort ⎯ регулювання вихідного потоку;
- Timer ⎯ робота за тимчасовим графіком
- Smart Diagnosis ⎯ швидка перевірка інформації з технічного обслуговування пристрою.
Згідно з інструкцією, Freeze Cleaning (очищення теплообмінника внутрішнього блоку) завжди зберігає внутрішній простір кондиціонера чистим. Auto Clean+ активує продув для видалення вологи, яка залишається в теплообміннику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 27 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1000 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4700 Вт |
| Потужність охолодження | 4000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1078 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1057 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 652 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 652 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 158 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 20 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 545 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 770 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 288 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
- Ціна: 71 499 ₴











