Кондиціонер LG ArtCool Gallery Premium A09GA2
ОписКондиціонер спліт-система LG ArtCool Gallery Premium A09GA2
LG ArtCool Gallery Premium A09GA2 - кондиціонер, призначений для підтримки приємного і комфортного середовища в кімнаті. Пристрій забезпечує рух повітря бажаної температури в приміщенні. Прилад виконує його якісне і рівномірне нагрівання або охолодження. Купити кондиціонер спліт-систему LG ArtCool Gallery Premium A09GA2 означає вибрати потужний і продуктивний агрегат для рівномірного розподілу повітря по всій площі закритого приміщення. Купівля пристрою за 99 999 грн надовго позбавить вас від виникнення частих і неприємних температурних перепадів в кімнаті.
Плюси кондиціонера спліт-системи LG ArtCool Gallery Premium A09GA2
Пристрій фірми LG має унікальний дисплей. На ньому відображаються будь-які фото або відео користувача. Кожен самостійно вибирає бажане зображення на дисплеї для демонстрації. За допомогою LG ThinQ користувач може транслювати екран свого мобільного, відстежувати роботу приладу і задавати бажаний режим кондиціонування. Представлений у продажу кондиціонер спліт-система LG ArtCool Gallery Premium A09GA2 має такі особливості та модифікації:
- вбудований іонізатор - виконання дезінфекції повітря;
- фільтр - очищення повітря від дрібних забруднень:
- спеціальний датчик - контроль за рівнем вологості для своєчасного осушення повітря.
Ціна кондиціонера спліт-системи LG ArtCool Gallery Premium A09GA2 виправдовує потужність і якість його роботи. Виробником розроблена проста і зрозуміла система кондиціонування. Модель обладнана системою розумної діагностики для своєчасного усунення несправностей в роботі системи. Прилад також самостійно виконує очищення теплообмінника. Автоматичне очищення внутрішнього корпусу запобігає скупченню вологи. У відгуках підтверджують тривалість і ефективність експлуатації багатофункціональної моделі.
Що входить у вартість кондиціонера спліт-системи LG ArtCool Gallery Premium A09GA2?
У комплектації пристрою присутні 2 блоки разом з усіма необхідними монтажними кріпленнями. Комплект вже 17.04.2026 доступний для замовлення на нашому сайті. При покупці також надається інструкція для ознайомлення з особливостями установки і підключення пристрою. При підключенні і установці пристрою виконується підведення фреонових магістралей. Пристрій працює на холодоагенті. Модель зберігає в безпеці навколишнє середовище і не шкодить озоновій кулі під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 27 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4100 Вт |
| Потужність охолодження | 3700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 808 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 623 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 652 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 652 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 158 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 20 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 545 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 770 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 288 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
- Ціна: 99 999 ₴










