Кондиціонер EWT Clima S-240GDLP-HRFN8 Levante PRO
Кондиціонер EWT Clima серії Levante PRO – це преміальний тепловий насос із високою енергоефективністю, здатний працювати за температури зовнішнього повітря до -25°C. У моделі використано сучасні технологічні рішення, зокрема додатковий підігрів компресора та піддону, електронний розширювальний клапан і розумну систему розморожування, що підвищує ефективність роботи.
Для створення комфортного та здорового мікроклімату EWT Clima Levante PRO оснащений системою очищення повітря холодною плазмою, яка знищує бактерії та віруси у приміщенні. Завдяки режиму iFeel пристрій автоматично підтримує оптимальну температуру, орієнтуючись на датчик, вбудований у пульт дистанційного керування. Додатково модель має функцію “Чергове опалення”, що підтримує температуру в приміщенні не нижче +8°C, запобігаючи переохолодженню будівлі в зимовий період.
Високий клас енергоефективностіТеплові насоси серії Passat мають високий клас енергоефективності завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних комплектуючих. З кондиціонерами EWT Clima серії Levante Pro ви отримаєте охолодження та обігрів протягом всього року з максимальною економією електроенергії.
Керування по Wi-FiЗавдяки вбудованому Wi Fi модулю ви маєте можливість керувати кондиціонером з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернет з’єднання. Для цього необхідно лише встановити додаток, скачавши його на Apple store або Google Play. Через додаток можна керувати всіма функціями кондиціонеру включаючи керування тижневим таймером.
Очищення повітря Cold PlasmaКондиціонер оснащено унікальною системою очищення повітря Cold Plasma.
Cold Plasma ефективно бореться з пилом, пиловими кліщами, бактеріями та вірусами, алергенами, димом, запахами та інші забруднюючіми речовинами що містяться в повітрі. Свіже та очищене повітря сприятливо впливає на здоров’я та самопочуття людини.
Функція “Чергове опалення” у кондиціонерах повітря відповідає за підтримку температури в приміщенні не нижче +8°С. Коли функція активована, кондиціонер забезпечує мінімальний потік теплого повітря до приміщення, щоб уникнути переохолодження. Це дозволяє взимку підтримувати температуру в будинку або в приміщенні на мінімально необхідному рівні, та не вимагає повного вмикання опалювальної системи у будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 71 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7800 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2300 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1078 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 246 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 15 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 660 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 958 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 402 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 42 кг |
- Ціна: 57 330 ₴







