Кондиціонер EWT Clima S-240GDL-HRFN8 Levante
Кондиціонери серії LEVANTE поєднують передові технології, високу енергоефективність і сучасний дизайн. В EWT Clima особливу увагу приділено екологічності, тому в цих моделях використовується холодоагент R32, який мінімізує вплив на озоновий шар і має нижчий коефіцієнт глобального потепління.
Пристрої оснащені вбудованою функцією WiFi, що дозволяє зручно керувати їхньою роботою дистанційно через смартфон або планшет.
Режим iFeel гарантує максимальний комфорт, використовуючи датчик у пульті дистанційного керування для автоматичного регулювання температури та повітряного потоку саме в зоні розташування пульта.
Кондиціонер EWT Clima серії Levante використовує холодоагент R32, який має декілька вагомих переваг.
Він є надзвичайно ефективним у забезпеченні швидкого охолодження та обігрівання приміщення, що забезпечує комфорт у будь-яку погоду. Холодоагент R32 є екологічно безпечним, маючи низький вплив на глобальне потепління та знижену шкідливість для середовища.
Функція керування по Wi-Fi у кондиціонерах повітря надає можливість дистанційно управляти пристроєм через бездротове з’єднання Wi-Fi. Завдяки цій функції ви можете керувати кондиціонером зі свого смартфона, планшета або комп’ютера за допомогою відповідного мобільного додатку або веб-інтерфейсу.
Режим iFeelРежим iFeel базується на використанні додаткового датчика, який в пульті дистанційного керування. Цей датчик вимірює температуру повітря беспосередньо в місці знаходження пульта. Коли режим iFeel активований, кондиціонер орієнтується по показники цього датчика та регулює швидкість потоку повітря та температуру, щоб забезпечити комфорт в місці перебування користувача.
Чергове опалення (підтримка +8°С)Функція “Чергове опалення” у кондиціонерах повітря відповідає за підтримку температури в приміщенні не нижче +8°С. Коли функція активована, кондиціонер забезпечує мінімальний потік теплого повітря до приміщення, щоб уникнути переохолодження. Це дозволяє взимку підтримувати температуру в будинку або в приміщенні на мінімально необхідному рівні, та не вимагає повного вмикання опалювальної системи у будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 62 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6500 Вт |
| Потужність охолодження | 6200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1786 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1645 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 943 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 246 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 873 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 376 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 37 кг |
- Ціна: 50 160 ₴





