Кондиціонер Kaisai Geo KGE-24GRHI/KGE-24GRHO
Опис Кондиціонер спліт-система Kaisai Geo KGE-24GRHI/KGE-24GRHO
Для регуляції мікроклімату у великому приміщенні вигідніше купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Geo KGE-24GRHI/KGE-24GRHO, який один у змозі впоратися з житловим або офісним приміщенням пристойної квадратури. У наборі передбачений стандартний внутрішній блок прямокутної форми для настінного монтажу, з яким можна ознайомитися за фото, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
Кондиціонер спліт-система Kaisai Geo KGE-24GRHI/KGE-24GRHO — висока потужність за максимально тихої роботи
Спираючись на наш досвід, це одна з найфункціональніших і найзручніших і в керуванні моделей. Річ у тім, що задавати за інструкцією параметри роботи можна не тільки за допомогою пульта дистанційного керування. Також у техніці є стандартний модуль Wi-Fi, завдяки якому можна контролювати мікроклімат через мобільний застосунок на смартфоні.
Ціна кондиціонера спліт-системи Kaisai Geo KGE-24GRHI/KGE-24GRHO — це інвестиція в ідеально чисте повітря. Завдяки подвійній системі фільтрації та опції іонізації повітря приміщення ефективно очищається від пилу, мікробів, вірусів і хімічних речовин, які можуть зашкодити здоров'ю. Відгуки також говорять про те, що після ввімкнення іонізації в приміщенні створюється оптимальна вологість і атмосфера свіжості.
У представленій на сайтіavcon.ua техніки є й інші функціональні переваги:
- оптимальні характеристики розподілу повітря — технологія 3Д-потоків дає змогу подавати повітря без протягів, рівномірно опалювальний або охолоджуючи весь простір;
- турборежим для створення оптимального мікроклімату — під час його увімкнення техніка працюватиме на повній потужності, поки не буде досягнута задана температура;
- функція «Follow me» — дає змогу точніше регулювати температуру навколо користувача, а не тільки в місці, де міститься внутрішній блок.
За 69 231 грн ви отримаєте не тільки потужну модель, але також і досить тихе обладнання, з огляду на велику квадратуру поширення потоків. Під час роботи на повній потужності блок створює рівень шуму, який аналогічний спокійній бесіді або роботі пральної машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 75 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7300 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 50 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2130 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2510 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 335 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1080 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 226 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
- Ціна: 69 230 ₴






