Кондиціонер Kaisai Geo KGE-18GRHI/KGE-18GRHO
Опис Кондиціонер спліт-система Kaisai Geo KGE-18GRHI/KGE-18GRHO
Для великого приміщення ідеальним рішенням буде купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Geo KGE-18GRHI/KGE-18GRHO. Це повний набір разом із пультом дистанційного керування, водночас внутрішній блок призначений для стандартного настінного монтажу. Чудові робочі характеристики дають змогу вмикати обладнання в будь-який сезон — воно здатне нагрівати повітря й охолоджувати його.
Експлуатаційні особливості та переваги кондиціонера спліт-системи Kaisai Geo KGE-18GRHI/KGE-18GRHO
Унаслідок наших тестів ми визначили, що ця техніка в стані не тільки регулювати мікроклімат у приміщенні, але також ефективно очищати повітря. Тут передбачена опція іонізації, яка буде усувати бактерії, частинки цвілі, віруси. Також відгуки говорять про те, що після ввімкнення іонізації в приміщенні відчувається свіжість і оптимальний рівень вологості повітря.
У техніці за 51 538 грн також додатково передбачений холодний каталітичний фільтр. Він видаляє з повітря аміак, сірководень, чадний газ, формальдегіди та інше. Висока якість очищення підтримується також завдяки фільтру Bio HEPA. Він може затримувати до 99% частинок пилу та дрібних бактерій.
Актуальна на цей момент ціна кондиціонера спліт-системи Kaisai Geo KGE-18GRHI/KGE-18GRHO окупує низку інших переваг:
- витончений темно-сірий корпус внутрішнього блока, представлений на фото, впишеться в будь-який інтер'єр;
- технологія 3Д-потока дає змогу рівномірно розподіляти повітря приміщенням, водночас не віддаючи протягів;
- опція запам'ятовування положення жалюзі дає можливість під час кожного ввімкнення фіксувати затворки в оптимальному положенні, який налаштувати користувач;
- турборежим дає можливість охолодити або нагріти приміщення лише за кілька хвилин.
Замовити це кліматичне обладнання на сайті venson.ua можна для експлуатації в житлових будинках, а також офісах. Водночас контролювати роботу можна не тільки за допомогою пульта керування. Також тут передбачений Wi-Fi модуль, за допомогою якого можна настроювати режими за інструкцією через мобільний телефон, перебуваючи навіть поза межами будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 55 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1000 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5600 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1500 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1550 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 319 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 965 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 215 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
- Ціна: 51 530 ₴






