Кондиціонер Kaisai Geo KGE-09GRHI/KGE-09GRHO
Опис Кондиціонер спліт-система Kaisai Geo KGE-09GRHI/KGE-09GRHO
Для регуляції мікроклімату в невеликому приміщенні радимо купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Geo KGE-09GRHI/KGE-09GRHO. Представлена техніка чудово підходить для експлуатації не тільки в житловому будинку, але також в офісах, на комерційних і промислових об'єктах. Як можна побачити на фото, до комплекту входить стильний внутрішній блок для настінного монтажу, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
Кондиціонер спліт-система Kaisai Geo KGE-09GRHI/KGE-09GRHO — сучасне рішення для комфортного мікроклімату та чистого повітря
Ґрунтуючись на наших спостереженнях, представлена техніка підходить для цілорічного використання в українському кліматі, оскільки вона здатна працювати в широкому діапазоні температур. Крім того, також тут передбачена опція захисту від обмерзання вдома — техніка автоматично підтримуватиме оптимальні характеристики роботи, зберігаючи температуру повітря на рівні +8 °C.
Продаж кондиціонера спліт-системи Kaisai Geo KGE-09GRHI/KGE-09GRHO зараз на піку популярності з тієї причини, що тут передбачений холодний каталітичний фільтр. З його допомогою вдається ефективно очищати повітря від чадного газу, аміаку, сірководню, бензолу та формальдегідів. Додатково опція очищення підтримується фільтром Bio HEPA. Він може затримувати до 99% частинок пилу та бактерій. Відгуки також говорять про те, що повітря в кімнаті стає набагато чистішим.
Сьогодні купівля системи обійдеться 32 564 грн. Це розумна інвестиція в такі переваги:
- 3Д-подача повітря забезпечує оптимальну циркуляцію без протягів, водночас потоки рівномірно розподілятимуться приміщенням для підтримки однакової температури по всій площі;
- рівень шуму внутрішнього блока не більш ніж титкання годинника.
На користь купівлі цієї моделі на сайтіavcon.ua вказує те, що вона забезпечує високий комфорт експлуатації. У стандартній комплектації передбачений Wi-Fi модуль, який дає змогу контролювати параметри роботи з будь-якої точки, навіть поза межами будинку. Потрібно тільки спочатку ознайомитися з інструкцією з правильного настроювання режимів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 613 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 637 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 297 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 802 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 189 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
- Ціна: 32 560 ₴






