Кондиціонер Kaisai Ice KLB-24KRHI/KLWB-24HRHO Black
Опис Кондиціонер спліт-система Kaisai Ice KLB-24KRHI/KLWB-24HRHO Black
Інверторний кондиціонер спліт-система Kaisai Ice KLB-24KRHI/KLWB-24HRHO Black – сучасний пристрій зі стильною панеллю в красивому чорному відтінку. Настінна модель відрізняється прогресивними технічними даними та широким вибором режимів. Якщо ви вирішили замінити старий агрегат, то купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Ice KLB-24KRHI/KLWB-24HRHO Black, це найоптимальніший варіант.
Кондиціонер спліт-система Kaisai Ice KLB-24KRHI/KLWB-24HRHO Black: практичність і естетика чорного агрегату
Відомий виробник Kaisai пропонує скористатися привабливим і технологічним приладом в шикарному чорному відтінку. Також передбачена зручна експлуатація за допомогою настінного пульта ДУ і вбудованого WiFi модуля, для налаштування параметрів на відстані. Вже на 11.04.2026 товар доданий в каталог.
Спеціальний набір фільтрівВартість 65 128 грн включає наявність Bio HEPA-фільтра. Очисний елемент ефективно затримує 99 % частинок пилу і бактерій, включаючи клітини грибків і деяких вірусів. Також передбачений каталітичний фільтр або AIR IONIZATION. Іони руйнують і усувають частинки пилових кліщів, бактерій і цвілі, що, за відгуками, особливо актуально для алергіків. Іонізація надає відчуття свіжості та зволожує повітря.
Режими кондиціонера спліт-системи Kaisai Ice KLB-24KRHI/KLWB-24HRHO Black
Ціна кондиціонера спліт-система Kaisai Ice KLB-24KRHI/KLWB-24HRHO Black аргументована набором наступних функціональних особливостей:
- Нічний режим – оптимальний рівень шуму і температура для сну.
- ECO – економія енергії шляхом зниження потужності охолодження.
- GEAR – індивідуальна установка обмеження потужності роботи приладу.
- 3-D AirFlow – максимально рівномірна подача повітряного потоку, для розподілу температури по всьому приміщенню.
З огляду на характеристики, пристрій оснащений антизледенінням (+8 °C) і самодіагностикою для контролю витоку холодоагенту. Також передбачена функція пам'яті жалюзі для швидкого відновлення налаштувань, запуск при низькій температурі зовнішнього повітря (до -30 °C) і автоматичний перезапуск.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 75 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7300 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 50 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2130 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2420 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 336 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1083 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 244 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
- Ціна: 63 500 ₴






