КондиціонерKaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White
Опис Кондиціонер спліт-система Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White
Якщо ви шукаєте ефективний пристрій, здатний підтримувати комфортний мікроклімат цілий рік, то спліт-система Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White - саме те, що потрібно. Ця модель відрізняється високою продуктивністю і адаптована для експлуатації в умовах екстремальних температур. Завдяки цьому кондиціонер, доступний для замовлення на сайті vencon.ua, підійде для будь-якого клімату. Ви можете купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White з гарантією.
Зручне і просунуте управління кондиціонером Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White
Для максимального комфорту використання спліт-система Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White оснащена модулем Wi-Fi, який дозволяє управляти кліматом в приміщенні дистанційно через мобільний додаток. Це означає, що налаштування температури і режимів можна виконати ще до вашого повернення додому. Крім того, в пристрої передбачені спеціальні режими ECO і GEAR. Перший автоматично регулює роботу, знижуючи енергоспоживання до 60%, що істотно економить електроенергію. Друга функція дає користувачеві можливість самостійно вибирати інтенсивність роботи кондиціонера.
Чисте і здорове повітря з кондиціонером Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White
Турбота про якість повітря - важливий елемент в кондиціонері Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White за 47 692 грн. Тут встановлений Bio HEPA-фільтр, який ефективно усуває з повітря до 99% пилу і мікроорганізмів розміром від 0,3 мкм, а також вловлює до 95% частинок меншого розміру (від 0,1 мкм). Це, як показали тести, значно покращує екологію всередині приміщення. Для додаткового захисту і комфорту в систему вбудований іонізатор, який очищає повітря від алергенів і бактерій, а також зволожує його.
Оптимальна циркуляція повітря зі спліт-системою Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White
Ціна кондиціонера Kaisai Ice KLW-18HRHI/KLWB-18HRHO White доступна, але він оснащений унікальною технологією 3D-потоку повітря. Прилад рівномірно розподіляє холодне або тепле повітря по всій кімнаті. Автоматичні жалюзі, що рухаються в горизонтальній і вертикальній площині, забезпечують якісну циркуляцію без протягів. 12 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку призначені для точного контролю мікроклімату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 55 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1000 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5600 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1550 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1630 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 320 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 969 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 241 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
- Ціна: 43 700 ₴





