Кондиціонер Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White
Опис Кондиціонер спліт-система Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White
Кондиціонер Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White - прилад нового покоління, в якому поєднані технологічність, ефективність і турбота про здоров'я. Цей пристрій створений не просто для охолодження і обігріву, а для створення повноцінного комфорту в будинку в будь-яку пору року - від суворої зими до спекотного літа. Ви можете купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White на сайті.
Фільтрація повітря кондиціонером Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White
Однією з ключових переваг моделі є його інноваційна система фільтрації повітря. Пристрій оснащений високоефективним Bio HEPA фільтром, який здатний уловлювати до 99% забруднень розміром від 0,3 мкм, включаючи пил, алергени і бактерії. Крім того, тести показали, що фільтр ефективно справляється і з більш дрібними частинками розміром від 0,1 мкм (це грибкові спори і окремі віруси).
Іонізатор повітря кондиціонера Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White
Але очищення повітря кондиціонером Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White за 28 205 грн - це ще не все. Вбудований іонізатор активно нейтралізує шкідливі мікроорганізми, в тому числі пилових кліщів, цвіль, бактерії і віруси. Приємним доповненням є зволоження повітря в процесі іонізації, що особливо важливо при тривалому використанні обігріву взимку, коли повітря в приміщенні часто стає пересушеним.
Управління спліт-системою Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White
Ціна кондиціонера спліт-системи Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White приємна, але не менш приємним є сучасне управління ним. Комфорт у повсякденній експлуатації забезпечується інтуїтивно зрозумілим управлінням і рядом інтелектуальних функцій. Уже в стандартній комплектації прилад підтримує Wi-Fi управління, дозволяючи власнику контролювати пристрій зі смартфона, незалежно від місцезнаходження. Спеціальний режим Eco автоматично регулює роботу системи для мінімізації енергоспоживання. Покупці цього товару в інтернет-магазині ВЕНКОН відзначили, що економія може досягати більше 60% в порівнянні зі звичайним режимом. У свою чергу функція Gear дає користувачеві можливість самостійно обмежити потужність роботи кондиціонера Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White, керуючи витратою енергії.
Інші плюси кондиціонера Kaisai Ice KLW-09HRHI/KLWB-09HRHO White
Пристрій продумано до дрібниць:
- рівномірний розподіл повітря в просторі забезпечується системою 3D потоку з автоматичним управлінням горизонтальними і вертикальними жалюзі;
- просунуті вентилятори з широким діапазоном швидкостей дозволяють тонко налаштовувати режим роботи під будь-які потреби;
- у поєднанні з інноваційним теплообмінником і сучасними DC-моторами прилад демонструє надійну і стабільну роботу з мінімальними витратами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 628 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 651 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 835 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
- Ціна: 25 900 ₴





