Кондиціонер Kaisai Fly KWX-24KRHI/KWX-24KRHO
Кондиціонер спліт-система Kaisai Fly KWX-24KRHI/KWX-24KRHO
Настінний кондиціонер Kaisai Fly KWX-24KRHI/KWX-24KRHO відрізняється високоефективною системою фільтрації, що виключає наявність у повітряному просторі приміщень, що обслуговуються, хімічних, органічних речовин, пилу й бактерій. Дана модель оснащена вбудованим Wi-Fi модулем для зручності віддаленої зміни режимів через смартфон і сучасним пультом ДК для коригування параметрів поблизу приладу. Для рівномірного розподілу температурних потоків повітря по всьому об'єму кімнат шляхом зміни положення горизонтальних жалюзі – купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Fly KWX-24KRHI/KWX-24KRHO з функцією 3D airflow буде правильним вчинком.
Переваги зовнішнього блоку спліт-системи Kaisai Fly KWX-24KRHI/KWX-24KRHO
Інноваційна форма та спеціальне покриття теплообмінника знижують скупчення вологи на рельєфних елементах, мінімізуючи ризик утворення корозії. Доступна ціна кондиціонера спліт-системи Kaisai Fly KWX-24KRHI/KWX-24KRHO пропорційна таким особливостям зовнішнього модуля:
- інверторна технологія забезпечує безперервну роботу за змінної швидкості при економічному використанні ресурсів;
- низькотемпературний запуск шляхом попереднього підігріву піддона забезпечує ефективну роботу за великої різниці зовнішніх температур;
- датчик витоку фреону виключає його протікання та інформує про необхідність обслуговування системи.
Вигідний продаж кондиціонера спліт-системи Kaisai Fly KWX-24KRHI/KWX-24KRHO обумовлений наявністю всіх деталей, гарантії та інструкції. Оформити замовлення можна особисто в магазинах мережі або на сайті vencon.ua.
Плюси та функції внутрішнього модуля кондиціонера Kaisai Fly KWX-24KRHI/KWX-24KRHO
Наявність функції FOLLOW ME в моделі від Kaisai датчиком у пульті підтримує температуру в місці розташування користувача. Модель за 61 282 грн, так само має наступні режими:
- Режим SELF CLEAN. Осушує теплообмінник для уникнення виникнення грибка.
- "Турбо" режим. Швидко охолоджує чи обігріває кімнати на високій потужності.
- Авторестарт. Автоматично повторює настройки під час повторного живлення пристрою.
- Авто режим. Самостійно редагує показники підтримки встановленої температури.
- Таймер. Дозволяє запрограмувати час роботи приладу.
- Режим "Ніч". Знижує шум та швидкість вентилятора для відпочинку користувачів.
- Антиобмерзання. Активується при +8 °C у кімнатах та запобігає переохолодженню за відсутності користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 75 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7300 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 50 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2400 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2600 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 327 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1040 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
- Ціна: 56 200 ₴






