Кондиціонер Kaisai Fly KWX-18KRHI/KWX-18KRHO
Кондиціонер спліт-система Kaisai Fly KWX-18KRHI/KWX-18KRHO
Високий показник теплової потужності кондиціонера Kaisai Fly KWX-18KRHI/KWX-18KRHO сприяє швидкому обігріву, охолодженню та осушенню повітря в приміщеннях побутового або громадського типу. Дана модель працює на екологічному фреоні, а конденсаційна траса відрізняється оптимальною і довжиною й перепадом висот для зручності встановлення в будинках різної площі та поверховості. Купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Fly KWX-18KRHI/KWX-18KRHO рекомендується для запобігання скупченню плісняви та вентиляції кімнат без утворення протягів.
Конструкція та параметри зовнішньої частини спліт-системи Kaisai Fly KWX-18KRHI/KWX-18KRHO
Підігрів піддону в даній моделі забезпечує безперешкодний запуск при низьких температурах, а спеціальне покриття теплообмінника унеможливлює скупчення вологи та утворення іржі. Ціна кондиціонера спліт-системи Kaisai Fly KWX-18KRHI/KWX-18KRHO є вигідною за наявності таких характеристик зовнішнього блоку:
- металевий кожух та решітка запобігають засміченню вентилятора, деформуванню мотора та конденсатора;
- датчик витоку холодоагенту повідомляє про необхідність обслуговування агрегату;
- інверторний компресор відрізняється низькими шумовими показниками та економічністю.
Комплектація товару включає упаковку, всі деталі, гарантію та інструкцію. Продаж кондиціонера спліт-системи Kaisai Fly KWX-18KRHI/KWX-18KRHO виконується з доставленням до поштового відділення, дверей або самовивезенням.
Функціональність внутрішнього модуля кондиціонера Kaisai Fly KWX-18KRHI/KWX-18KRHO
Модель від Kaisai оснащена каталітичними та HEPA-фільтрами, що виключає наявність хімічних, фізичних та органічних подразників у повітрі. До додаткових плюсів моделі за 46 154 грн варто віднести такі режими:
- 3-D AirFlow. Забезпечує рівномірний розподіл потоків, а запам'ятовування положення жалюзів забезпечує подачу повітря у попередньому напрямку.
- Комфорт керування. Здійснюється ДУ пультом та додатком на смартфоні.
- Самодіагностика. Виявляє неполадки для їх своєчасного усунення.
- Захист від обмерзання. Підтримує мінімальну температуру в приміщенні за її зниження до +8 °C, запобігаючи розриву труб.
- Авто режим. Мікропроцесорним контролером створює власний алгоритм для досягнення встановлених налаштувань.
- Таймер. Надає можливість встановити графік роботи на добу.
- Нічний режим. Знижує шум та температуру на пару градусів для комфортних відчуттів користувачів під час сну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 55 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1000 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5600 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1550 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1570 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 302 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 957 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 213 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
- Ціна: 42 300 ₴






