Кондиціонер Kaisai Fly KWX-12KRHI/KWX-12KRHO
Кондиціонер спліт-система Kaisai Fly KWX-12KRHI/KWX-12KRHO
Висока продуктивність і потужність кондиціонера Kaisai Fly KWX-12KRHI/KWX-12KRHO забезпечують створення комфортного мікроклімату в будівлях, що обслуговуються, за мінімальний час. Компактність блоків даної моделі полегшує монтаж, а наявність додаткових режимів підвищує функціональність та комфорт експлуатації. Купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Fly KWX-12KRHI/KWX-12KRHO варто для тривалого застосування без ризику витоку холодоагенту шляхом постійного діагностування роботи приладу.
Опис особливостей зовнішнього модуля спліт-системи Kaisai Fly KWX-12KRHI/KWX-12KRHO
Зовнішній блок кондиціонера за 25 897 грн відрізняється наявністю таких параметрів:
- інверторна технологія постійного струму зумовлює високу продуктивність за низького споживання енергії;
- специфічна форма та покриття теплообмінника знижують виникнення деформацій;
- низькотемпературний запуск дає можливість роботи системи за максимально низьких зовнішніх температур.
Вигідний продаж кондиціонера спліт-системи Kaisai Fly KWX-12KRHI/KWX-12KRHO здійснюється в повному наборі по всій території України. З дієвих представництв у Києві та Львові можливе самовивезення або доставлення до дверей кур'єром.
Стандартні та додаткові функції кондиціонера Kaisai Fly KWX-12KRHI/KWX-12KRHO
Регулювання налаштувань у моделі від Kaisai виконується ергономічним пультом ДК, а вбудований Wi-Fi модуль забезпечує підключення до Інтернету для зміни параметрів з будь-якої точки світу. Офіційна ціна кондиціонера спліт-системи Kaisai Fly KWX-12KRHI/KWX-12KRHO обґрунтована такими перевагами:
- Якісне фільтрування повітря. Виконується НЕРА та каталітичним фільтром, що виключає наявність вірусів, механічних та органічних домішок в приміщеннях, що обслуговуються.
- Самоочищення. Запобігає утворенню грибка на теплообміннику.
- Захист від обмерзання. Підтримує мінімальну температуру за відсутності користувачів для виключення розриву теплотраси.
- 3-D AirFlow. Автоматичне коливання горизонтальних жалюзів сприяє рівномірному розсіюванню температури.
- Таймер. Дозволяє встановити період корисної роботи приладу на добу.
- Нічна функція. Мінімізує подразники та створює комфортну температуру для спокійного відпочинку користувачів.
- Авто режим. Створює спеціальний алгоритм зміни функцій задля досягнення встановленої температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3520 Вт |
| Потужність охолодження | 3800 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1190 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1320 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 21 кг |
- Ціна: 23 700 ₴






