Кондиціонер Kaisai Fly KWX-09KRHI/KWX-09KRHO
Кондиціонер спліт-система Kaisai Fly KWX-09KRHI/KWX-09KRHO
Стандартна комплектація кондиціонера Kaisai Fly KWX-09KRHI/KWX-09KRHO включає вбудований Wi-Fi модуль і дозволяє змінювати параметри з будь-якої точки світу, де є інтернет, а зміна налаштувань на місці здійснюється пультом ДК з інтуїтивно зрозумілим меню. Дана модель оснащена сучасною системою фільтрації, що забезпечує відсутність у повітрі хімічних, органічних домішок та вірусів. Купити кондиціонер спліт-систему Kaisai Fly KWX-09KRHI/KWX-09KRHO з оптимальною тепловою потужністю варто для можливості експлуатації при широкому діапазоні вуличних температур.
Надійність зовнішнього модуля кондиціонера Kaisai Fly KWX-09KRHI/KWX-09KRHO
Зовнішній блок даної моделі обладнаний якісним теплообмінником з антикорозійним покриттям для запобігання накопиченню вологи. Вигідність пропозиції за 23 846 грн обґрунтована наявністю таких параметрів:
- Підігрів піддону. Забезпечує швидкий запуск при -25 °C, виключаючи обмерзання теплообмінника та конденсатора.
- Датчик витоку фреону. Обумовлює безпечне використання без серйозних несправностей.
- Захисні елементи. Корпус з металу перешкоджає впливу погодних умов на деталі, вентилятор унеможливлює перегрів, а інверторний компресор знижує шум і дозволяє економити електрику.
Компактність елемента системи від Kaisai полегшує монтаж та унеможливлює захаращення фасадів різних будівель. Продаж кондиціонера спліт-системи Kaisai Fly KWX-09KRHI/KWX-09KRHO виконується через фірмові представництва або сайт vencon.ua.
Функціональність та інші переваги внутрішнього блоку спліт-системи Kaisai Fly KWX-09KRHI/KWX-09KRHO
Режим захисту від обмерзання в даній моделі активується при зниженні температури до +8 °C і запобігає зледеніння труб за відсутності користувачів. Ціна кондиціонера спліт-системи Kaisai Fly KWX-09KRHI/KWX-09KRHO пропорційна наступним функціям:
- самоочищення теплообмінника осушує поверхні, перешкоджаючи утворенню плісняви;
- запам'ятовування положення жалюзів та технологія 3-D AirFlow виключають обдув користувача при якісному розсіюванні повітря;
- нічний режим прибирає подразники та підтримує оптимальну температуру;
- "Турбо" режим швидко охолоджує чи обігріває кімнати;
- таймер дозволяє створити власний графік роботи для створення комфортного мікроклімату до вашого приходу додому;
- "Follow me" діагностує температуру та максимально точно підтримує її в місці знаходження користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 930 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 715 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
- Ціна: 21 900 ₴






