ОписиБП (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-430PRO
ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-430PRO
Джерело безперебійного живлення (ІБП) LP-430PRO в разі екстрених або планових вимкнень електроенергії забезпечує автономну роботу такого обладнання:
-
Wi-Fi роутери
-
маршрутизатори
-
термінали
-
медіаконвертери
-
та іншої низьковольтної апаратури
Безперебійник для роутера 12 вольтів обладнаний вбудованим акумулятором ємністю 8800 mAh. На практиці Ваш роутер (залежно від споживання) зможе працювати без перерви до 5 годин.
Автономне живлення для роутера: принцип роботи
Роутер, ONU-термінал або інше обладнання під'єднується до ДБЖ через відповідний порт 5/9/12V.
Безперебійник під'єднується до мережі через стандартну розетку 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції імпульсного блока живлення.
У разі вимкнення електроенергії із загальної мережі ДБЖ автоматично перемикається на режим роботи від акумуляторної батареї.
Після появи електроенергії АКБ автоматично заряджається джерелом безперебійного живлення з мережі 220 V.
Переваги використання ДБЖ для роутерів/комутаторів LP-430PRO
-
Підтримує технологію POE (для передавання живлення через роз'єм RJ45) на 15 В і 24 В.
-
Час перемикання на резервне живлення 0 мс.
-
Час до повного заряду вбудованої батареї — до 2 годин.
-
Індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора.
-
Захист акумулятора від недостатнього заряду або перерозряджання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 2 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Форма вихідної напруги | Ступенева синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
- Ціна: 1 509 ₴







