ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів GV-703-UPS-DC20-40W
Блок безперебійного живлення GV-703-UPS-DC20-40W
Блок безперебійного живлення GV-703-UPS-DC20-40W в разі екстрених або планових вимкнень електроенергії забезпечує автономну роботу такого обладнання:
-
Wi-Fi роутери;
-
маршрутизатори;
-
термінали;
-
медіаконвертери;
-
та іншої низьковольтної апаратури.
Безперебійник для роутера 12 вольтів обладнаний вбудованим акумулятором ємністю 20.0 Ah. На практиці Ваш роутер (залежно від споживання) зможе працювати без перерви до 10 годин.
Автономне живлення для роутера: принцип роботи
Роутер, ONU-термінал або інше обладнання приєднується до блока безперебійного живлення через відповідний порт 5/9/12V.
Безперебійник під'єднується до мережі через стандартну розетку 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції імпульсного блока живлення.
У разі вимкнення електроенергії із загальної мережі блон безперебійного живлення автоматично перемикається на режим роботи від акумуляторної батареї.
Після появи електроенергії АКБ автоматично заряджається блоком безперебійного живлення з мережі 220 V.
Переваги використання блока безперебійного живлення GV-703-UPS-DC20-40W:
-
час перемикання на резервне живлення 0 мс;
-
час до повного заряду вбудованої батареї — до 2 годин;
-
індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора;
-
захист акумулятора від недостатнього заряду або перерозряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Форма вихідної напруги | Ступенева синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 8 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
- Ціна: 1 774 ₴






