Описиб LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700 Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 12V
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-PSW-1000VA+ (700 Вт) 10A/20A має потужність 700 Вт
Джерела безперебійного живлення (ІБП) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у випадках вимкнення живлення із загальної мережі.
Забезпечення стабільне й безперебійне живлення вашої техніки
Під час використання ДБЖ із правильною синусоїдою й зовнішнього акумулятора обладнання працює в оптимальних умовах, як у разі вимкнення електроенергії, так і під час роботи від загальної мережі. Перемикання режимів роботи відбувається автоматично. Обладнання, під'єднане до ДБЖ, не встигає вимкнутися, оскільки швидкість перемикання становить частки секунди.
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700 Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 12V має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 на вході до 220 ± 10% на виході. Це особливо важливо для чутливих пристроїв (комп'ютери, телевізори, лабораторне обладнання, сервери, мережеві пристрої тощо).
ДБЖ із правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором використовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних котлів опалення;
- ДБЖ для аварійного освітлення;
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій і телекомунікаційного обладнання;
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів;
Використовувати ДБЖ необхідно тільки разом з акумуляторною батареєю (акумулятор не входить до комплекту), яка має відповідати технічним характеристикам пристрою.
3 кроки для під'єднання ДБЖ через розетку:
- Під'єднати акумуляторну батарею, дотримуючись полярності.
- Під'єднати ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220 В.
- Дочекатися закінчення самодіагностики та вмикання ДБЖ.
Під'єднання через електророзподільний щит дасть змогу не тільки користуватися електроприладами у звичних місцях, але й керувати під'єднанням через автомати живлення. Внимание! Роботи з під'єднання ДБЖ через електрощит має виконувати кваліфікований електрик із відповідною нормою допуску.
Підбір ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення
Перед тим як купити ДБЖ із правильною (чистою) синусоїдою, необхідно врахувати такі технічні характеристики:
-
Сумарна потужність електроприладів, які будуть під'єднані до ДБЖ. Параметри можна знайти в технічній документації кожної з одиниць обладнання.
-
Пускова потужність — кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для під'єднання ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
-
Необхідний вам час для автономної роботи насоса від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи треба вибирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна під'єднати зовнішній акумулятор.
Щоб ваше джерело безперебійного живлення з зовнішнім акумулятором працював довго й ефективно, дотримуйтесь рекомендацій і інструкцій виробника, наведених у посібнику з експлуатації. Це допоможе уникнути помилок під час догляду й обслуговування пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
- Ціна: 7 831 ₴





