Гібрид 9-1-32 v2.0 (7000) — східчастий стабілізатор напруги, в основу якого закладений принцип релейно-симісторної (гібридний) комутації відводів автотрасформатора. Для того, щоб захистити силові реле від швидкого зношування, у момент перемикання вихідна напруга та струм перепрямовуються через спеціальні захисні резистори. Це неабияк збільшує термін експлуатації всього виробу і в цьому головна відмінність ГІБРИД від звичайних релейних стабілізаторів.
У цьому стабілізаторі є функція Транзит (Байпас) призначений для роботи пристрою в обході режиму стабілізації. Робочий діапазон у режимі Транзит: 120В-265В. Транзитний режим зручно використовувати у разі додаткового навантаження — під'єднання зварювального апарату або виходу стабілізатора з ладу.
Цей стабілізатор зручний у використанні, оскільки його можна закріпити на стіні, що дає змогу заощаджувати вільний простір у будинку. Однак, рекомендується встановлювати цей стабілізатор у віддалі від житлової частини, оскільки шум, який виробляє реле, заважатиме вночі.
Особливості:
- Прогресивна гібридна технологія симісторно — тиристорного перемикання обмоток автотрансформатора;
- Не спотворює форму мережевої синусоїди;
- Мікропроцесорне керування;
- Безшумний тороїдальний трансформатор;
- RMS-вимірювання вхідної напруги;
- Аналізатор мережі та стану стабілізатора;
- Розширене сервісне меню — 10 параметрів;
- Як вихідний дроселя використовується індуктивність трансформатора;
- Режим "ТРАНЗИТ" з електронним перемиканням;
- Активний захист контактів від виникнення дуги;
- Дублювальний вихідний захист від перенапруги;
- Потужні силові реле, з ресурсом не менш ніж мільйон спрацьовувань;
- Сталевий корпус, пофарбований високоякісною порошковою емаллю;
- Високоякісні комплектуючі;
- Настінне навісне виготовлення корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Гібрид |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Максимальна вхідна напруга | 315 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 32 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 275 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Вага | 19 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 12 300 ₴







