Стабілізатор напруги симісторний, з електромагнітним реле Елекс Гібрид У 7-1/10 v2.0 (2200 Вт)

- Під замовлення
- Код: 00389
Відправка з 16 травня 20264 890 ₴
+380 (95) 779-70-76
- +380 (63) 476-99-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібрид 7-1-10 v2.0 (2200) — східчастий стабілізатор напруги, в основу якого закладений принцип релейно-симісторної (гібридний) комутації відводів автотрасформатора. Для того, щоб захистити силові реле від швидкого зношування, у момент перемикання вихідна напруга та струм перепрямовуються через спеціальні захисні резистори. Це неабияк збільшує термін експлуатації всього виробу і в цьому головна відмінність ГІБРИД від звичайних релейних стабілізаторів.
Цей стабілізатор зручний у використанні, оскільки його можна закріпити на стіні, що дає змогу заощаджувати вільний простір у будинку.
Особливості:
- Прогресивна гібридна технологія симісторно — релейної комутації;
- Не спотворює форму мережевої синусоїди;
- Мікропроцесорне керування;
- Безшумний тороїдальний трансформатор;
- RMS-вимірювання вхідної напруги;
- Аналізатор мережі та стану стабілізатора;
- Розширене сервісне меню — 10 параметрів;
- Активний захист контактів від виникнення дуги;
- Система захисту трансформатора від перегрівання;
- Потужні силові реле, з ресурсом не менш ніж мільйон спрацьовувань;
- Сталевий корпус, пофарбований високоякісною порошковою емаллю;
- Високоякісні комплектуючі;
- Настінне навісне виготовлення корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Гібрид |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Повна потужність | 2.2 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 7.5 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 378 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 4 890 ₴







