АНТС У 500 (2А) — однофазний стабілізатор напруги АНТС У 500 призначений для роботи в електричних мережах із коливаннями напруги від 155 до 275 В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в межах 220 ± 8,5%, що забезпечується завдяки використання 4 ступенів стабілізації.
Встановлення й експлуатація стабілізатора АНТС У 500 рекомендується в сухих і опалюваних приміщеннях за температури довкілля від 0 до 35 °C. Встановку рекомендується проводити у вертикальному положенні. Під'єднання здійснюється через вбудований шнур із вилкою та розеткою на корпусі стабілізатора.
Функціонально стабілізатор являє собою стабілізатор напруги вольтодобалювального типу, що складається з регульованого автотрансформатора, малогабаритних реле, контролера напруги та струмового захисту від перевищення споживаного струму навантаженням. Конструктивно стабілізатор виготовлений у пластиковому корпусі, у формі паралелепіпеда. Апарат призначений для настінного або підлогового встановлення. На лицьовій панелі розміщений індикатор і кнопка керування
Згідно з результатами вимірювань контролер перемикає реле, підтримуючи стабільну вихідну напругу. У разі аварійного підвищення/ зниження вхідної напруги або частоти мережі (що може бути в разі роботи стабілізатора від бензо/дизель генератора) контролер вимикає всі реле, у такий спосіб знебарвлюючи навантаження, не більш ніж за 20 мс. За нормалізації вхідної напруги та частоти мережі під'єднання навантаження відбувається автоматично.
Контролер відстежує температуру автотрансформатора та частоту перемикань реле. У разі підвищення температури автотрансформатора понад 60 °C. З у моделях Антс 3000-5000 автоматично вмикається вентилятор. У моделях без вентиляторів стабілізатор і далі працює в штатному режимі. Якщо температура продовжує підвищуватися, попри вентилятор, що працює, (або без нього для моделей Антс 500-2000), і досягне 90 °C. C, то контролер вимикає навантаження, залишаючи увімкнено вентилятори. Після нормалізації температурного режиму стабілізатора під'єднання навантаження відбувається автоматично.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 500 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 8 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вага | 2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 8.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
- Ціна: 2 100 ₴







