Описание
Характеристики
Информация для заказа
-
Серія Design створена за запитом італійського відділення Mitsubishi Electric, де дизайн виробу є необхідною умовою його успіху на ринку. Але яскравий дизайн не скасував найвищих вимог до ефективності та рівню шуму, за якими Design Inverter залишається лідером у класі.
- Новий пульт управління SG14D оснащений тижневим таймером і індикатором розряду батареї.
- Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного струменя в режимах охолодження і нагріву.
- Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка магістралей.
- Системи кондиціювання повітря Mitsubishi Electric з інвертором автоматично підлаштовуються під змінюється кількість теплоти, яке надходить до приміщення. Оптимальне регулювання продуктивності компресора забезпечує не тільки комфортне підтримання температури в режимах охолодження і нагрівання повітря, але й економію електроенергії. Компанії Mitsubishi Electric вдається поєднувати у своєму обладнанні міць, комфорт і максимально можливу на сьогоднішній день економічність.
- Управління через інтернет (опція).
- 24-х годинний тижневий таймер. Таймер дозволяє організвать автоматичну роботу системи кондиціонування протягом тижня. Для кожного дня тижня може бути задано 4 включення / виключення, а також зміна цільової температури.
- Автоматична зміна режиму. Система управління автоматично перемикає режими (охолодження або нагрів) для підтримки цільової температури в приміщенні.
- Авторестарт. Автоматичне повернення кондиціонера в попередній робочий режим після відновлень електроживлення.
- Охолодження при низьких температурах. Система управління зовнішнього блоку змінює частоту обертання вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагенту, що дозволяє охолоджувати приміщення навіть при низькій температурі зовнішнього повітря.
- Наноплатіновий фільтр. У волокна фільтра вбудовані платиново-керамічні частинки нанометрового діапазона, завдяки яким фільтр здійснює антибактеріальну і антивірусну обробку повітря, а також знищує запахи. По ефективності обробки повітря наноплатіновий фільтр перевершує катехиновий. Поверхня фільтра збільшена за рахунок того, що сітка не є плоскою, а має об'ємну структуру. Завдяки цьому значно збільшена ефективність фільтрації повітряного потоку, що проходить через внутрішні блоки MSZ-EF.
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Electric |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3200 Вт |
| Мощность охлаждения | 2500 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Количество режимов работы | 3 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Предварительный фильтр, Электростатический фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 21 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 15 град. |
| Максимальная температура | 46 град. |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 485 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 580 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 299 мм |
| Ширина внутреннего блока | 895 мм |
| Глубина внутреннего блока | 195 мм |
| Вес внутреннего блока | 12 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 550 мм |
| Ширина внешнего блока | 800 мм |
| Глубина внешнего блока | 285 мм |
| Вес внешнего блока | 30 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Инвертора | до 25м. |
- Цена: 28 644 ₴






